شماره تلفن: 09336461121
ایمـیل: info@clinicshahriyar.ir
بانک مو چیست؟ چه مزایایی در کاشت مو داردبانک مو چیست؟ چه مزایایی در کاشت مو دارد

بانک مو چیست؟ چه مزایایی در کاشت مو دارد

بانک مو چیست؟ چه مزایایی در کاشت مو دارد

کلینیک زیبایی شهریار

بانک مو یا موسیری (Hair Bank) یکی از روش‌های مورد استفاده در کاشت مو است که در آن، موهای بیشتری از بخشهای سر برداشته می‌شود و در محیطی خاص نگهداری می‌شوند تا در زمان پیشرفته تر در کاشت مو استفاده شوند.

در این مقاله از سایت کلینیک شهریار ( بهترین کلینیک کاشت مو در شهریار ) به بررسی بانک مو و مزایای استفاده از آن در کاشت مو پرداخته خواهد شد.

بانک مو چیست؟

بانک مو به محلی گفته می‌شود که در آن، موهای بیشتری از بخشهای سر برداشته می‌شود و در محیطی خاص نگهداری می‌شوند. این موها برای استفاده در آینده در کاشت مو ذخیره می‌شوند.

برای ایجاد بانک مو، ابتدا باید موهایی که برای برداشت مناسب هستند، به صورت دقیقی جداسازی شوند. سپس این موها در محیطی خاص نگهداری می‌شوند که شامل یخچالهای خاصی است که دارای دمای پایینی هستند تا از فرسایش موها جلوگیری شود.

در محیطی که موها در آن نگهداری می‌شوند، باید به مواردی مانند دمای مناسب، رطوبت، اکسیژن و تهویه‌ی مناسب توجه شود. به این صورت، بانک مو درست می‌شود که موهای جدا شده در آن ذخیره می‌شوند تا در آینده در کاشت مو استفاده شوند.

شما هم به دنبال بهترین مرکز کاشت مو در شهریار هستید؟ کلینیک شهریار یکی از بهترین مراکز کاشت مو است که با ماندگاری بسیار بالا و قیمتی فوق العاده خدمات کاشت مو را برای شما عزیزان انجام میدهد.

بانک مو چیست؟ چه مزایایی در کاشت مو دارد

مزایای استفاده از بانک مو در کاشت مو

استفاده از بانک مو در کاشت مو، بسیاری از مزایا را به همراه دارد که در ادامه این مقاله از بهترین مجموعه کاشت مو در اندیشه به تفصیل بررسی خواهیم کرد.

۱. افزایش شانس موفقیت در کاشت مو

با استفاده از بانک مو، شانس موفقیت در کاشت مو افزایش می‌یابد. این امر به دلیل این است که با داشتن بانک مو، می‌توان از موهایی که قبلا در سر بوده‌اند و به دلیل عوامل مختلفی مانند استرس، بیماری‌ها، عوامل ژنتیکی و… رو به رو شده‌اند، استفاده کرد. در این صورت، شانس موفقیت در کاشت مو افزایش می‌یابد زیرا که این موها به طور طبیعی برای فرد قابل قبول هستند و برای ریشه‌یابی بهتر از موهای بدون تاریخچه‌ی مشخص استفاده می‌شود.

۲. کاهش زمان و هزینه در کاشت مو

استفاده از بانک مو در کاشت مو می‌تواند زمان و هزینه را برای فرد کاهش دهد. زیرا که با داشتن بانک مو، نیازی به برداشت مو از بخش‌های دیگر از سر نیست و می‌توان از موهای قبلا برداشته شده استفاده کرد. این امر باعث کاهش زمان و هزینه در کاشت مو می‌شود.

۳. عدم نیاز به کاشت مو در فاصله‌ی زمانی کوتاه

با استفاده از بانک مو، فرد می‌تواند بدون نیاز به کاشت مو در فاصله‌ی زمانی کوتاه، از موهای قبلی استفاده کند. این امر باعث می‌شود که فرد با کمترین خطر موفقیت آمیز بودن کاشت مو، مجددا از موهای قبلی خود استفاده کند.

۴. کاهش درد و عوارض پس از کاشت مو

استفاده از بانک مو در کاشت مو می‌تواند به کاهش درد و عوارض پس از کاشت مو کمک کند. زیرا که با استفاده از موهای قبلی، فرد نیازی به برداشت مو از بخش‌های دیگر از سر ندارد و این موها به طور طبیعی برای بدن قابل قبول هستند. این امر باعث کاهش درد و عوارض پس از کاشت مو می‌شود.

۵. ایجاد ظاهر طبیعی در کاشت مو

استفاده از بانک مو در کاشت مو می‌تواند به ایجاد ظاهر طبیعی در کاشت مو کمک کند. زیرا که با استفاده از موهای قبلی، فرد می‌تواند از موهایی که به طور طبیعی در سرش بوده‌اند استفاده کند و این باعث می‌شود که کاشت مو به طور کامل طبیعی به نظر برسد.

با توجه به مزایای بسیاری که استفاده از بانک مو در کاشت مو دارد، می‌توان گفت که این روش از جمله روش‌های موثر در کاشت مو است. با استفاده از بانک مو، شانس موفقیت در کاشت مو افزایش می‌یابد، زمان و هزینه کاشت مو کاهش پیدا می‌کند، عوارض پس از کاشت مو کاهش می‌یابد و ظاهری طبیعی برای کاشت مو به وجود می‌آید.  اگر شما هم به دنبال بهترین مرکز کاشت مو و لیزر شهریار هستید مجموعه ما را فراموش نکنید.

بانک مو کجای سر قرار دارد؟

بانک مو در ناحیه‌ای بین دو گوش در پشت سر قرار دارد که به عنوان ناحیه دهانه گیری شناخته می‌شود. این ناحیه در ارتفاع گردن و در قسمت پشت سر قرار دارد و به صورت یک مستطیل بین دو گوش در امتداد خط موهای پشتی سر قرار دارد.

طول این ناحیه معمولاً بین 25 تا 35 سانتیمتر است و برای برداشت پیوندهای مو به عنوان بهترین گزینه شناخته می‌شود. این ناحیه به دلیل داشتن پوستی نرم و بستر مناسب برای رشد موها، برای کاشت مو و برداشت پیوندهای مو بسیار مناسب است. به همین دلیل، بانک مو در این ناحیه قرار دارد و اکثر برداشت پیوندهای مو از این ناحیه انجام می‌شود.

بانک مو چیست؟ چه مزایایی در کاشت مو دارد

آیا میتوان از بانک موی دیگر اعضای بدن استفاده کرد؟

بله، در روش کاشت مو با استفاده از تکنیک FUE، موهای سالم و قوی از نواحی دیگری از سر و بدن، مانند ناحیه پشت گردن، سینه، پشت دست و … برای کاشت مو در مناطقی که کمبود مو دارند، استفاده می‌شود.

این موها به صورت پیوند به ناحیه مورد نظر منتقل شده و به مرور زمان به موهای طبیعی سرفرازی می‌کنند.

در این روش، موهایی که برای کاشت استفاده می‌شوند، باید سالم و قوی باشند و در ناحیه ای که از آن‌ها برداشته می‌شوند، کمیت و کیفیت مناسبی از موها وجود داشته باشد. همچنین، برای انجام این فرآیند باید از تجهیزات و فناوری‌های مناسب استفاده کرد و به صورت حرفه‌ای و با دقت انجام شود.

راستی کسانی که به دنبال کاشت ریش در شهریار هستن میتوانند به مجموعه ما مراجعه کنند تا از کیفیت و قیمت ما شگفت زده شوند.

مهمترین دلایل کاشت ابرو چیست؟
مهمترین دلایل کاشت ابرو چیست؟

کلینیک زیبایی شهریار

مهمترین دلایل کاشت ابرو چیست؟

یکی از روش‌های موجود برای بهبود شکل ابرو، کاشت ابرو است.

با توجه به رواج این روش در سال‌های اخیر و افزایش دائمی تقاضا برای آن، در این مقاله از سایت کلینیک شهریار ( بهترین کلینیک کاشت ابرو در شهریار ) به بررسی مهمترین دلایل کاشت ابرو پرداخته خواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای ارتباط با پرسنل پشتیبانی یکی از راه های زیر را انتخاب کنید